w3c   Saiz Teks   w3c   w3c   w3c   w3c   w3c   w3c   w3c
e-Aduan | Soalan Lazim | Pautan | Bantuan | Peta Laman | Daftar Masuk
Tema Latarbelakang header-portal header-portal header-portal header-portal header-portal
header-portal
 
 
 

Peringkat Ibu Pejabat Peringkat Ibu Pejabat

 

Pemenang Konvensyen Kumpulan Inovatif dan Kreatif ( KIK ) Peringkat Ibu Pejabat Tahun 2010 (11 Oktober 2010)

 
 

ANUGERAH PERDANA

 
Bahagian : Audit Pertubuhan dan Penguatkuasaan
Tajuk Projek : Kelewatan Penyediaan Laporan Audit Pengurusan
Fasilitator : Puan Rasfariza binti Ahmad Rathi
Ketua Kumpulan : Encik Amin Rashid bin Othman
Nama Kumpulan : Infiniti
 
Ahli Kumpulan : Encik Mohd. Rizal bin Omar
Encik Mohd Faizan bin Ahmad
Encik Ahmad Faizal bin Iberahim
Cik Siti Aminah binti Jusoh
Cik Nur Haznizah binti Mansor
Puan Nur Afniza binti Ahmad Mokhtazar
Puan Hasliza binti Abu Hassan
Cik Haryati binti Abdul Hamid
 

ANUGERAH EMAS

 
Bahagian : Pengurusan Maklumat
Tajuk Projek : Masalah Kekurangan PPK Yang Membangunkan Laman Web
Fasilitator : Puan Hajah Haninah binti Abd.Rahman
Ketua Kumpulan : Encik Khairin bin Zabmir
Nama Kumpulan : Giga Transform
 
Ahli Kumpulan : Puan Sabrina binti Mohsin
Encik Shahrul Nizam bin Sari@Sahari
Encik Maarof bin Otoh Diki
Encik Rithauddeen bin Ahmad
Cik Junaidah binti Ahmad Daruwin
Puan Norizan binti Hassan
Encik Mohd Izwan bin Ramalan
Encik Hairul Anuar bin Meon
Encik Mohd Hafiz bin Mansor 
 
 ANUGERAH EMAS
 
Bahagian : Pembangunan Modal Insan
Tajuk Projek : Masalah Pengurusan dan Penyimpanan Nota Kursus
Fasilitator : Puan Shamsuddiar binti  Ramli
Ketua Kumpulan : Puan Nurazlin binti Abu Bakar
Nama Kumpulan : Train-D
 
Ahli Kumpulan : Cik Diana Shazreen binti C. Mustafah Kamal
Puan Noor Baiti binti Zakaria
Cik Norzila binti Almalit
Puan Rosliza binti  Ismail
Encik Ahmad Imran bin Ishak
Cik Norulhuda binti Rafie
Cik Khairuni Balqish binti Nazari
Encik Mohd Fadzil bin Zulkefly
Encik Mohd Husaini Mahir bin Mohamed Shith
Encik Roszali bin Atan
 

ANUGERAH PERAK

 
Bahagian : Kewangan
Tajuk Projek : Mempertingkatkan Pengkhususan Kerja Dalam Proses Penggajian
Fasilitator : Encik Abdullah bin Samsuddin
Ketua Kumpulan : Puan Azlindah binti Hasan
Nama Kumpulan : Nadi
 
Ahli Kumpulan : Encik Mohd Aminallah bin Mohd. Salleh
Encik Nazzaruddin bin Mostijan
Encik Mohd Shahrulisa bin Md. Isa
Encik Mohd Irwan bin Mohd Tahir
Puan Nor Ain binti Noor Affandi
Puan Nor Aini binti Mustafa
Puan Nik Azwina binti Abu Zahar
 
ANUGERAH PERAK
 
Bahagian : Pengeluaran Ladang
Tajuk Projek : Mempercepatkan Kelulusan Peruntukan Projek Pembangunan
Fasilitator : Encik Mohd Tajul Nizam bin Sahadan
Ketua Kumpulan : Cik Nur Sazreen binti Sujangi
Nama Kumpulan : E-Farm
 
Ahli Kumpulan : Cik Hanisah binti Ghazali
Puan Nur Hamizah binti Hasbullah
Encik Mohd Noris'san bin Md. Ariffin
Encik Khairul Fahmi bin Bahrin
Encik Mohamad Hairun Nas bin Maznan
Cik Qhaishatul Rifqah bin Zainal Abidin
Puan Ardiana Lin binti Zaharudin
Encik Hafizuddin bin Abd. Rahim
Encik Md. Zuhaimi bin Hashim
     
ANUGERAH PERAK
     
Bahagian : Khidmat Pengurusan
Tajuk Projek : Masalah Pengisian Jawatan Secara Manual
Fasilitator : Puan Paridah binti Kahlit
Ketua Kumpulan : Puan Nor Azmaniza binti Muzammir
Nama Kumpulan : Easy
 
Ahli Kumpulan : Cik Ummu Nadia binti Hussin
Encik Raziz Shah bin Samsuddin
Puan Fisah binti Ganyu
Puan Norlili binti Abu Bakar
Cik Noorazlina binti Abd. Latif
Cik Nurashikin binti Azizi
Puan Nor Azrina binti Mad. Zain
Cik Nurlailatul Hafizah binti Mohd Hanan
Encik Rihalati bin Md Isa

 

 

ANUGERAH GANGSA

 
Bahagian : Penyeliaan
Tajuk Projek : Ke Arah Penambahbaikan Proses Permohonan Kelulusan Pendaftar
Fasilitator : Encik Rosli bin Yaakob
Ketua Kumpulan : Encik Mohd Faizul bin Muhammad
Nama Kumpulan : REGISTRAR
 
Ahli Kumpulan : Encik Mohd Hafiz bin Aziz
Encik Ahmad Muzani bin Mat
Encik Emjah bin Hamzah
Encik Ahmad Perbuana bin Ismail
Encik Mohd. Redzuan bin Kassim
Cik Nurul Masni binti Mohd Sa'ad
Puan Masnizawati binti Kamaruddin
Puan Paiza binti Shamsudin
Encik Muhammad Afiq bin Nadzri
     

ANUGERAH GANGSA

 
Bahagian : Hal Ehwal Korporat
Tajuk Projek : Mempermudah dan Mempercepatkan Proses Mendapatkan Maklumbalas Minit Mesyuarat Pengurusan LPP Melalui Penggunaan Sistem MyMeeting
Fasilitator : YM Raja Muhammad Shafiq bin Raja Ahmad
Ketua Kumpulan : Encik Safari bin Abd. Hamid
Nama Kumpulan : Iman
 
Ahli Kumpulan : Cik Siti Maisarah binti Tumaran
Encik Shahzunizam bin Zulkafli
Cik Siti Muthiafadhillah binti Mohamad
Encik Samat bin Jaimun
Encik Mohd Khalib bin Mukhtar
Encik Kamarul Arifin bin Shaari
Encik Wahyudi bin Baharudin
Encik Mohd. Haniff bin Asim (Hashim)
Encik Nik Mazri bin Mat Yusof
 

ANUGERAH GANGSA

 
Bahagian : Perniagaantani
Tajuk Projek : Meningkatkan Medium Pemasaran Hasil-Hasil Pertanian Dan Produk PP
Fasilitator : Encik Mohd Fathil bin Mohd Tahir
Ketua Kumpulan : Encik Ibrahim bin Mohammad
Nama Kumpulan : JATI NIAGA
 
Ahli Kumpulan : Encik  Mohd Zaid bin Ali Kamarulzaman
Puan Wan Suhaila binti Mior Ahmad Sabri
Puan Saliza binti Mohd Salleh
Encik Mohd Fairos bin Amros
Encik Mohd Fahd bin Kassim
Encik Mohd Effendi bin Akib
Puan Saharah binti Maad
Puan Nurul Huda binti Mokhtar
 

ANUGERAH GANGSA

 
Bahagian : Perancangan dan Penilaian
Tajuk Projek : Kelewatan Penyaluran Peruntukan Projek Majlis Pembangunan Pertanian Parlimen (MPPP) Kepada Kumpulan Sasar
Fasilitator : Encik Shahrizan bin Khairudin
Ketua Kumpulan : Puan Arunnaa a/p Sivapathy
Nama Kumpulan : Dinamik
 
Ahli Kumpulan : Encik Muhammad Azmi bin Ab Ghani
Encik Hairul Edzwan bin Mohd Amin
Tuan Syed Mohd Fazmi bin Sayid Muhamad
Cik Hartini binti Shaari
Encik Wan Khairul Faizee bin Wan Zulkifli
Puan Raba'yah binti Abd Hamid
Puan Nurilyana binti Mohd Alwi
Encik Nazrul Hisyam bin Ahmad
Puan Norlaila binti Yahya
 
 ANUGERAH GANGSA
 
Bahagian : Pembangunan Usahawan Peladang
Tajuk Projek : Kaedah Penjimatan Penggunaan Kertas di LPP Ibu Pejabat
Fasilitator : Puan Nor Faizah binti Umar
Ketua Kumpulan : Encik Abu Bakar bin Selamat
Nama Kumpulan : Data.Com.Usahawan
 
Ahli Kumpulan : Cik Norshida binti Baharuddin
Puan Sarimah binti Nordin
Encik Syahurin bin Sarjuni
Encik Ahmad Ali bin Awang
Puan Azlini binti Abdullah
Encik Hamdan bin Ibrahim
Puan Rohaizah binti Haron
Encik Hamzah bin Ramli
 

ANUGERAH GANGSA

 
Bahagian : Kejuruteraan
Tajuk Projek : Penambahbaikan Perancangan Pembinaan Bangunan Pejabat PPK di Bawah Sumber Dalaman PP
Fasilitator : Encik Zaipudin bin Mohamad
Ketua Kumpulan : Encik Muhammad Azzrinie bin Shafie
Nama Kumpulan : Muhasabah
 
Ahli Kumpulan : Encik Sharil bin Shamsir
Encik Abdul Jalil bin Elias
Encik Aminudin bin Abd Shukor 
Encik Azman bin AB Ghani
Encik Rusly bin Abd Latif
Encik Md Sheh bin Abd Razak
Cik Farahwahidah binti Taib